Webináre

Pravidelne pre Vás aktualizujeme webináre. Vzdelávajte sa s nami. Buďte o krok bližšie k finančnej nezávislosti.

NADCHÁDZAJÚCI WEBINÁR

Aký vplyv budú mať voľby v USA na akciové trhy? 📈

Zúčastnite sa nášho online webinára a dozviete sa nielen to, aký vplyv budú mať aktuálne voľby na akcie, ale aj to, aký vplyv mali voľby v USA v minulosti na trhy a čo môžeme očakávať od volieb v roku 2024.

💡Budú aj tipy pre investorov, ako sa pripraviť na voľby a ochrániť svoj kapitál.

Pripojte sa k nášmu online webináru!

🗓 Dátum: 5. Júna 2024

⏰ Čas: 18:00 

Online: Prihláste sa a zúčastnite sa z pohodlia domova!

Zaregistrujte sa na bezplatný webinár a dozviete sa, ako sa Warren Buffett stal jedným z najbohatších ľudí na svete a ako môžete jeho zásady a stratégie uplatniť pri vlastnom investovaní.

ARCHÍV WEBINÁROV

Nech už ste začiatočník alebo ostrieľaný profesionál, v tejto sekcii sa môžete pozrieť na predošlé vzdelávacie webináre, ktoré Vám pomôžu rozšíriť vedomosti ohľadom obchodovania a zákonitostí finančných trhov.

Na webinári sme sa dozvedeli kľúčové zásady investovania od legendy Wall Street Warrena Buffetta.Buffett tiež zdôraznil, že je dôležité vyhýbať sa špekulatívnym investíciám a byť pri investovaní trpezlivý.

Webinár poskytol komplexný pohľad na index S&P 500 vrátane jeho histórie, výhľadu do budúcnosti a hlavných faktorov ovplyvňujúcich jeho vývoj. Poskytol tiež konkrétny príklad zhodnotenia na ilustráciu potenciálnych investičných príležitostí.

Na webinári o IPO sme získali povědomie o tom, čo IPO znamená a ako funguje, pričom sme sa seznámili s výhodami a rizikami spojenými s touto formou investícií. Ďalej sme dostali tipy na výber sľubných IPO a pochopili sme proces samotného investovania do verejných ponúk akcií.

Na webinári o prop tradingu sme získali dôležité informácie o obchodovaní bez vlastného kapitálu. Zvýraznili sme výhody, nevýhody a poskytli praktické tipy.

Webinár poskytol informácie o trendoch v oblasti AI. Analyzovali sme spoločností Microsoft, Apple, Google a Amazon.

Pozrite si záznam webinára, kde sa dozviete o aktuálnych geopolitických rizikách, analýze vplyvu na akciové trhy a investičné stratégie a o tom, ktoré spoločnosti najviac profitujú z vojenského konfliktu.

Aké sú hlavné trendy, ktoré ovplyvnia akciové trhy v nadchádzajúcom roku? Ktoré sektory a akcie majú potenciál rastu? Aké sú riziká a ako sa im vyhnúť?

Zaujíma vás, aký vývoj čaká realitný a hypotekárny trh v blízkej budúcnosti? Aké faktory ovplyvňujú súčasné vysoké sadzby hypoték a ceny nehnuteľností? Toto všetko a ešte viac sa dozviete na našom online webinári.

Registrácia na nadchádzajúci webinár